Wstęp & Bohaterowie

Wstęp


20-letnia aktorka, wokalistka i autorka tekstów, Demetria Lovato do tej pory miała wszystko: grono przyjaciół, kochającą rodzinę, miliony na koncie, ogromny dom i zabójczo przystojnego chłopaka, członka zespołu Jonas Brothers – Joe’go. Sielanka jednak nie trwa długo. Wszystko zaczyna się od jednego telefonu, który decyduje o dalszym, tragicznym losie zakochanej pary. Dziewczyna nie mogąc dłużej znieść przepełnionego kłamstwem życia, ląduje w Szpitalu Psychiatrycznym. Teraz musi stawić czoło swoim słabościom i niejednokrotnie uczyć się na błędach. Okrutny los robi co w swojej mocy, by uprzykrzyć Demi drogę do szczęścia, ale dzięki swojej silnej osobowości, ona nie chce się poddawać i walczy dalej. Czy da sobie radę? Wygra walkę o spokojne, szczęśliwe życie i pozna kogoś, kto uleczy jej złamane serce? Dziewczyna jeszcze nie ma pojęcia jak to wszystko się potoczy, ale wie jedno – prawdziwych przyjaciół poznaje się w biedzie.


BohaterowieDemetria Lovato (20l.)Niall Horan (19l.)
Louis Tomlinson (20l.)
Harry Styles (18l.)
Liam Payne (19l.)
Zayn Malik (19l.)


Selena Gomez (20l.)


Joseph Jonas (23l.)Justin Bieber (18l.)


~ * ~

Witajcie! Jest to już nasz drugi blog, który mamy przyjemność dla Was prowadzić i myślimy, że ten równie się spodoba. Tym razem postanowiłyśmy wkroczyć bardziej w świat show biznesu. Więcej będzie tu akcji, niż wątków miłosnych, mimo że tytuł bloga jest jaki jest. Mniejsza.
Jak wrażenia po przeczytaniu wstępu? Podejrzewacie, co może się dalej wydarzyć? Jakie przygody czekają naszą biedną Demi? Pierwszy rozdział pojawi się jak najszybciej, nie chcemy trzymać was długo w niepewności :)

Mania & Alex

10 komentarzy:

 1. Genialnie się zapowiada *____*
  Oczywiście będę czekała z niecierpliwością na dalsze losy bohaterki :D
  Proszę informujcie mnie na tt @marysiabach <3
  Z góry dziękuje! :D
  Dawać mi tu pierwszy rozdział XD

  OdpowiedzUsuń
 2. Bosko ! Ja już nie mogę się doczekać! Kiedy pierwszy rozdział? Powiadomisz mnie @LittleSwagNinja

  OdpowiedzUsuń
 3. tutaj @natilodz z tt :D super się zapowiada♥ nie moge się doczekać♥ moze wpadnij do mnie? bo ja wracam do pisania mojej opowiesci♥ zapraszam - http://another-worldx.blogspot.co.uk/

  OdpowiedzUsuń
 4. czekam na rozdział! :D
  możesz mnie informować @AdaDirectioner1

  OdpowiedzUsuń
 5. nareszcie jakiś blog o nemi ! c: czekam na 1 rozdział !

  OdpowiedzUsuń
 6. Chętnie będę czytać :) Informuj na tt // @ZuzaOfficial

  OdpowiedzUsuń
 7. czekam na pierwszy rozdział :D

  OdpowiedzUsuń
 8. AWWWWW Genialne / Boskie / Super ! Już się nie moge doczekać pierwszego rozdziału !! Bohaterowie idealni. Podejrzewam że Demi + Niall ? SUPER < 3333 Na takie opowiadanie czekałam !

  OdpowiedzUsuń
 9. Widzę, iż będzie naprawdę ciekawe opowiadanie i mam zamiar czytać :) Mogłabyś informować na tt: @_NavyTillDeath_

  zapraszam do siebie: queenfenty.blogspot.com ;)

  OdpowiedzUsuń
 10. Jestę oczarowanę *.* @LikeLaughNiall

  OdpowiedzUsuń